PSP Oyun Yükleme Hizmeti

Sony PSP Yükleme hizmetini firmamız tarafından sağlayabilirsiniz. PSP’nize oyun yüklemek için versiyon ve hafıza kartı olması gerekmektedir. PSP versiyonu hafıza kartına yüklenerek kırma işlemi yapılmaktadır. Bu sayede hafıza kartına içine oyunlar yüklenmektedir. Hafıza kartınız yok ise firmamız tarafından sağlayabilirsiniz. Ayrıca versiyon kırma işlemini de yaptırabilirsiniz. 500’e kadar oyun arşivimiz bulunmaktadır. Yerimiz Cennet Mahallesi – Küçükçekmece/İstanbul’dadır.  Diğer iletişim ve adres bilgilerini de buradan ulaşabilirsiniz. Detaylı Bilgi almak hemen sitemizden whatsapp üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Sorduğunuz soru veya konum isteme gibi durumları en kısa sürede size dönüş yapılacaktır. Google haritalardan firmamızı görüntülemek istiyor iseniz buradaki linkten ulaşabilirsiniz.

PSP Oyun Yükleme Hizmeti

Bütün Modellere PSP Oyun Yükleme Hizmeti

PSP’niz hangi model olursa olsun bütün hepsine oyun yükleme hizmeti vermekteyiz. Versiyonunuz güncel versiyonlardan olması gerekmektedir. Hafıza kartınıza göre sığan oyunlar kısa süre içerisinde yüklenmektedir. Oyun çeşitlerimiz sitemizde yayınlanacaktır. Hafıza kartınız yok ise firmamız tarafından temin edebilirsiniz. Hafıza kartı modelleri 4 GB- 8 – 16 GB ol

PSP Oyun Yükleme Ne Kadar Sürede Tamamlanır?

PSP Oyun yükleme işlemleri seçeceğiniz oyunlara göre ve hafıza kartı değişiklik göstermektedir. Bir oyun en fazla 2-3 dakika içerisinde yüklenmektedir.

PSP Oyun Fiyatları Ne Kadar?

PSP Oyun yükletme ücreti tanesi 5 liradır. Toplu oyun yüklemelerin de fiyat ayarlaması firmamız tarafından yapılmaktadır.

Kaç Tane PSP Oyunu Yükleyebilirim?

PSP Oyun Yükleme işlemlerinde hafıza kartı büyük önem taşımaktadır. Hafıza kartının yüksek olması oyun sayısı yüksek tutacaktır. Oyun yüklenme sayısı seçeceğiniz oyunun boyutuna göre değişiklik göstermektedir.

  • 4 GB Hafıza Kartına Ortalama : 4-8 arası
  • 8 GB Hafıza Kartına Ortalama : 8-15 arası
  • 16 GB Hafıza Kartına Ortalama : 16-30 arası
  • 32 GB Hafıza Kartına Ortalama : 32 -60  arası oyun yüklenmektedir.

PSP Oyun Yükleme Sıkça Sorulan Sorular

Bütün Modellere PSP Oyun Yükleme Yapıyor musunuz?

Evet bütün psp modellere oyun yükleme yapıyoruz. Yükleme yapabilmek için hafıza kartı ve versiyon olması gerekmektedir. Firmamız tarafından hafıza kartı, versiyon ve oyun yükleme işlemleri yaptırabilirsiniz.

PSP Oyun Yükletme Ne Kadar Zaman Sürüyor?

Seçtiğiniz oyunlara göre değişiklik göstermektedir. Tek bir oyun yaklaşık 2-3 dakika sürmektedir. Toplu oyun yükletme esnasında firmamız sizi bilgilendirecektir.

PSP Oyun Yükletme Ücreti Ne Kadar?

PSP Oyun Yükletme ücreti tek bir oyun 5 TL'dir. Toplu oyun yükletmeleri için firmamızla görüşebilirsiniz.

Kaç Tane Oyun Yükletebilirim?

PSP Oyun Yükleme işlemlerinde hafıza kartı büyük önem taşımaktadır. Hafıza kartının yüksek olması oyun sayısı yüksek tutacaktır. Oyun yüklenme sayısı seçeceğiniz oyunun boyutuna göre değişiklik göstermektedir.

4 GB Hafıza Kartına Ortalama : 4-8 arası
8 GB Hafıza Kartına Ortalama : 8-15 arası
16 GB Hafıza Kartına Ortalama : 16-30 arası
32 GB Hafıza Kartına Ortalama : 32 -60  arası oyun yüklenmektedir.

<< 1 >>


  • 523 görüntülendi
  • 0
  • 27 Ağustos 2020
Etiketler :