PSP Oyun Yükleme Cennet Mahallesi

PSP Oyun Yükleme Cennet Mahallesi ‘nde bulunan firmamızda yaptırabilirsiniz. 500’e yakın psp oyun arşivimizle müşterilerimize hizmet vermekteyiz. PSP Oyunları hafıza kartına yüklenmektedir. Hafıza kartınız yok ise mağazamızdan temin edebilirsiniz. PSP oyunları tam olarak çalışması için ayrıca versiyon olması gerekmektedir. Oyun ve versiyon işlerinizi müşteri memnuniyetini sağlamak adına uygun fiyata ayarlamaktayız. Yerimiz Cennet Mahallesi – Küçükçekmece/İstanbul’dadır.  Diğer iletişim ve adres bilgilerini de buradan ulaşabilirsiniz. Detaylı Bilgi almak hemen sitemizden whatsapp üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Sorduğunuz soru veya konum isteme gibi durumları en kısa sürede size dönüş yapılacaktır. Google haritalardan firmamızı görüntülemek istiyor iseniz buradaki linkten ulaşabilirsiniz.

PSP Oyun Yükleme Cennet Mahallesi

PSP Oyun Yükleme Cennet Mahallesi

Cennet Mahallesinde yer alan firmamız bütün psp modellerine oyun atmaktayız. Bolca oyun arşivimiz olmasıyla birlikte kısa sürede oyun yükleme işlemlerini yapmaktayız. Oyun yükleme ücreti 15 TL’dir. Oyunları oynayabilmeniz için hafıza kartınıza versiyon olması gerekmektedir. Versiyon yok ise firmamız tarafından yapılmaktadır. Alacağınız oyun adedine göre fiyat ayarlaması yapılmaktadır. Müşteri memnuniyetini sağlayarak en iyi hizmeti vermekteyiz. Hafıza kartınız yok ise firmamız tarafından alabilirsiniz. Hafıza kartı bütçenize göre seçerek işlem yaptırabilirsiniz.

PSP Oyun Yükleme Ne Kadar Sürede Tamamlanır?

PSP Oyun yükleme işlemleri seçeceğiniz oyunlara göre ve hafıza kartı değişiklik göstermektedir. Bir oyun en fazla 2-3 dakika içerisinde yüklenmektedir.

PSP Oyun Fiyatları Ne Kadar?

PSP Oyun yükletme ücreti tanesi 15 liradır. Toplu oyun yüklemelerin de fiyat ayarlaması firmamız tarafından yapılmaktadır.

Kaç Tane PSP Oyunu Yükleyebilirim?

PSP Oyun Yükleme işlemlerinde hafıza kartı büyük önem taşımaktadır. Hafıza kartının yüksek olması oyun sayısı yüksek tutacaktır. Oyun yüklenme sayısı seçeceğiniz oyunun boyutuna göre değişiklik göstermektedir.

  • 4 GB Hafıza Kartına Ortalama : 4-8 arası
  • 8 GB Hafıza Kartına Ortalama : 8-15 arası
  • 16 GB Hafıza Kartına Ortalama : 16-30 arası
  • 32 GB Hafıza Kartına Ortalama : 32 -60  arası oyun yüklenmektedir.

PSP Oyun Yükleme Sıkça Sorulan Sorular

Bütün Modellere PSP Oyun Yükleme Yapıyor musunuz?

Evet bütün psp modellere oyun yükleme yapıyoruz. Yükleme yapabilmek için hafıza kartı ve versiyon olması gerekmektedir. Firmamız tarafından hafıza kartı, versiyon ve oyun yükleme işlemleri yaptırabilirsiniz.

PSP Oyun Yükletme Ne Kadar Zaman Sürüyor?

Seçtiğiniz oyunlara göre değişiklik göstermektedir. Tek bir oyun yaklaşık 2-3 dakika sürmektedir. Toplu oyun yükletme esnasında firmamız sizi bilgilendirecektir.

PSP Oyun Yükletme Ücreti Ne Kadar?

PSP Oyun Yükletme ücreti tek bir oyun 5 TL'dir. Toplu oyun yükletmeleri için firmamızla görüşebilirsiniz.

Kaç Tane Oyun Yükletebilirim?

PSP Oyun Yükleme işlemlerinde hafıza kartı büyük önem taşımaktadır. Hafıza kartının yüksek olması oyun sayısı yüksek tutacaktır. Oyun yüklenme sayısı seçeceğiniz oyunun boyutuna göre değişiklik göstermektedir.

4 GB Hafıza Kartına Ortalama : 4-8 arası
8 GB Hafıza Kartına Ortalama : 8-15 arası
16 GB Hafıza Kartına Ortalama : 16-30 arası
32 GB Hafıza Kartına Ortalama : 32 -60  arası oyun yüklenmektedir.

<< 1 >>


 

 

  • 184 görüntülendi
  • 0
  • 11 Eylül 2020
Etiketler :