Playstation 2 Oyun Cennet Mahallesi

Playstation 2 Oyun Cennet Mahallesi’nde Fatih Elektronik firmamızda bulabilirsiniz. Playstation 2 oyunları çipli makinelere göre ayarlanmaktadır. Firmamıza geldiğinizde istediğiniz oyunu listeden seçebilirsiniz. 700 adet playstation 2 oyun arşivi bulunmaktadır. Oyun listemiz sitemize yüklenecektir. Herhangi bir oyunu sormak isterseniz whatsapp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Playstation 2 Oyun Cennet Mahallesinde olan yerimiz Fatih Elektronik olarak geçmektedir. İletişim ve diğer bilgilere bilgilerini de buradan ulaşabilirsiniz. Whatsapp üzerinden iletişime geçerek hizmet hakkında bilgi alabilirsiniz. Whatsapp üzerinden Fatih Elektronik firmamızın konumunu isteyebilirsiniz. En kısa sürede dönüş yapılacaktır.  Google haritalardan firmamızı görüntülemek istiyor iseniz buradaki linkten ulaşabilirsiniz.

Playstation 2 Cennet Mahallesi Oyun Merkezi

Playstation 2 Oyun Cennet Mahallesi Oyun Yükleme Hizmeti

Cennet Mahallesinde bulunan firmamız playstation 2 oyun hizmeti vermektedir. 700’den fazla oyun arşivimiz en eski ve en güzel oyunları bulundurmaktadır. Oyunlarımız sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır. Makinenizin göz durumu iyi olması gerekmektedir. İstediğiniz bir oyun olursa whatsapp üzerinden sorgulama yapabilirsiniz. Playstation 2 Oyun paketlerimiz olacaktır. Bu tür paketler sitemizde detaylı olarak eklenecektir.

Playstation 2 Oyun Ücreti Ne Kadar?

Playstation 2 Tek Bir Oyun Ücreti 10 TL’den satılmaktadır. Yeni paket ve teslimat seçenekleriyle en kısa süre içerisinde güncelleme yapılacaktır.

Playstation 2 Oyunları Sorunsuz Çalışır mı?

Oyunların çalışabilmesi için makinenizin çipli olması ve gözü sorunsuz olması gerekmektedir. Bazı müşterilerimiz PES ve diğer maç oyunlarını açtığını söylemektedirler. Ancak bu durum en kötü playstation 2 de çalışmaktadır. Farklı oyunlar deneyerek göz durumu test edilmesi gerekmektedir.

Playstation 2 Tamiri Yapıyor musunuz?

Fatih Elektronik olarak Playstation 2 tamir servisi vermekteyiz.  Malzeme durumunu sormanız gerekmektedir. Ülkemizde dolar kurundan dolayı göz ve malzeme fiyatları oldukça uçuk fiyattadır. Güncel stok durumunu iletişime geçerek sorabilirsiniz.

Playstation 2 Oyun Cennet Mahallesi Sıkça Sorulan Sorular

Playstation 2 Oyunları Ücreti Ne Kadar?

Playstation 2 oyunları tek bir oyun ücreti 5 lira üzerinden vermekteyiz. Ayrıca çeşitli oyun paketlerimiz de eklenecektir.

Playstation 2 Oyunlarında Sorun Çıkar mı?

Oyunlar sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır. Makineniz çipli ve gözü sağlam olması gerekmektedir. Göz sağlamlığı ise çeşitli oyunlar denenerek yapılması gerekmektedir.

Playstation 2 Oyun Yapımı Çok Uzun Sürüyor mu?

Oyun yapımı yaklaşık olarak 10 dakikayı bulmaktadır. En kısa süre içerisinde size teslim etmekteyiz. Toplu oyun yüklemelerinde detaylı bilgi verilecektir.

Playstation 2 Üzerinden Tamir Yapıyormusunuz?

Elimizde ki malzeme oldukça playstation 2 tamirlerine de bakıyoruz. Detaylı bilgi whatsapp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Playstation 2 Oyun Yükleme Firmanız Nerede?

Firmamız Fatih Elektronik Küçükçekmece Cennet Mahallesinde Bulunmaktadır.Açık Adresimiz Cennet Mahallesi Alpaslan Caddesi NO:52/C 'dir. Whatsapp üzerinden konum isteyerek yerimizi isteyebilirsiniz.

<< 1 >>


  • 222 görüntülendi
  • 0
  • 07 Eylül 2020
Etiketler : , , , , ,