Bilgisayar Laptop Format Hizmeti

Bilgisayar Laptop Format Hizmeti firmamız tarafından titizlikle yapılmaktadır. İstediğiniz işletim sistemi atılarak bilgisayar format işlemi yapılmaktadır. Format sonrasında ekran kartı, ses kartı, ağ kartı sürücüler yükleme hizmeti vermekteyiz. Verimli program çalıştırılması için bu tür işleri çoğu bilgisayarcılar yapmamaktadır. Fatih Elektronik olarak bu tür işlemleri tam olarak yapmaktayız. Eğer özel laptopunuz var ise MONSTER,HP,Lenovo gibi laptopların tüm driverlarını eksiksiz bir şekilde yüklemekteyiz. İstediğiniz program var ise yükleme yapmaktayız. İletişim ve diğer bilgilere bilgilerini de buradan ulaşabilirsiniz. Whatsapp üzerinden iletişime geçerek hizmet hakkında bilgi alabilirsiniz. Whatsapp üzerinden Fatih Elektronik firmamızın konumunu isteyebilirsiniz. En kısa sürede dönüş yapılacaktır.  Google haritalardan firmamızı görüntülemek istiyor iseniz buradaki linkten ulaşabilirsiniz.

Bilgisayar Laptop Format Merkezi

 

Bilgisayar Laptop Format Hizmeti

Fatih Elektronik olarak müşterilerimize bilgisayar format alanında en iyi hizmeti vermektedir. Müşterilerimiz istediği işletim sistemini yükleyerek en kısa sürede teslim etmekteyiz. Yapılan işletim sistemi kurulumunda program ve oyun oynadığında sorun çıkmaması için sürücüleri tamamen yüklemekteyiz. Bu sayede en iyi bilgisayar format hizmeti almış olacaksınız.

Bilgisayar Format Hizmeti Ücreti Nedir?

Bilgisayar format hizmeti piyasada korunması adına whatsapp üzerinden iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

Bilgisayar Format Hizmeti Ne Kadar Süre Alıyor?

Bilgisayar formatı bütün driverlarla birlikte kurulumu yaklaşık olarak 1-1.30 saat arası sürmektedir. Gerekli kalan saati firmamızdan tarafından öğreneceksiniz.

Bilgisayar Format Hizmetinde Ekstra Program Yüklüyor musunuz?

İstediğiniz bir program var ise ekstra ücret alınarak yüklenmektedir. İstediğiniz program arşivimizde var ise yükleme yapmaktayız.

Bilgisayar Format Hizmetinde Hangi İşletim Sistemlerini Yüklüyorsunuz?

Sadece Windows İşletim Sistemlerini Yükleme İşlemi Yapmaktayız. İstediğiniz Windows Sistemi Yapmaktayız. Düzgün format olması için 3 GB RAM ‘a kadar  olan modellere 32 bit işletim sistemi 4 GB RAM yukarı olan modellere 64 bit işletim sistemi yüklemekteyiz.

 

  • 119 görüntülendi
  • 0
  • 08 Eylül 2020
Etiketler : ,